Edjing DJ Turntable

6.5.2

Akıllı telefonunuzda bir DJ istasyonu

rate
0

542.9k

Rate this App

Edjing DJ Turntable sizi sadece akıllı telefonunuzu cebinizden çıkararak DJ olmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Şimdi akıllı telefonunuzda müzikleri karıştırmak ve yeni müzik yapmak için bir mikseriniz var. Uygulama sizin SD kartınızdaki müzik arşivine MP3 formatındaki müzikleri bulmak için ulaşır ve onları Edjing’e çevirir böylece onların vuruşlarını karıştırabilir, efektler ekleyebilir ve şarkılar arasında mükemmel geçişler oluşturabilirsiniz.

Sanal mixerin resmi mağazadakilere ek olarak ücretsiz olarak bulunan cızırdatma, EQ ve flanger gibi geniş kapsamlı efektleri vardır. Tek yapmanız gereken 'Sync' tuşuna otomatik veya el ile basıp iki kısmın her birine de karıştırmak, çarpıtma eklemek veya dakika başı vuruşları değiştirmek (BPM) için birer şarkı koymak olacaktır.

Birkaç dakika için ara vermek isterseniz, Edjing’in çalma listesindeki parçalardan karışım yapması için 'Automix' modunu kullanabilirsiniz. Edjing, CD kalitesinde sesleri yüksek kalitede kaydedebilir ve yaptığınız karışımı Twitter ve Facebook üzerinden paylaşmanıza olanak sağlar; böylece, diğer kullanıcıların kompozisyonlarını kendi kısmınızda kullanabilir veya Deezer ve SoundCloud platformlarından şarkıları kullanabilirsiniz.

Edjing’in arayüzü farklı kalıplar ile tamamen ayarlanabilir olup size en uygun görünümü bulmanıza yardımcı olur. Bu uygulama diz üstü bilgisayarı olmayan veya sistemini bir partiye transfer etmekte problemi olan ve DJ olmak isteyenler için harikulade bir seçimdir.
Uptodown X